A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lannex - Edhe Një Jet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2015

2015-10-19T18:13:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Një Jet" kënduar nga Lannex.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lannex i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...