A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lannex - Lamtumira Fundit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2014

2014-05-14T18:35:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lamtumira Fundit" kënduar nga Lannex.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lannex i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...