A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lannex - Ishte Veq Rastesi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2014

2014-02-22T19:27:51

s'ishte e shkruar tjemi bashk
prandaj une te lash
por mos harro çka t'thash
Oh ye
s'ishte e shkruar tjemi bashk
prandaj une te lash
dhe pse gjithqka te dhash
Oh ye

1
e ti ke shku shum larg
aty ku nuk te takoj
po vdes cdo dit e cdo nat
dua te te'perqafoj

te tjeret um thojn pse
eh per kete nuk kam fakt
thjesht nuk ishte e shkruar
pergjithmon tejemi bashk

ref
fajsoje veten ti
mos me thuaj mu ke faj
ishte vetem rastesi
kur ti shkove te aj

2
ke pas fat ti - e veçant ti
t'than tjert bone - mos e ban ti
thu qe po din - at'her din qka ti ?
nese mu m'don - a ki fakt ti

zemra jem osht jotja - e jotja u kan
le ta din bota - se n'bot si ti s'gjan
shpesh te kujtoj - dhe pse dhimbja e ran
edhe nese ndamu - nuk t'harroj tpata than


Më Shumë...