A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lannex - Oh Yes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2012

2012-10-31T20:54:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oh Yes" kënduar nga Lannex.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Whitney Houston. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

The day you held me in your arms
I still smell da scent of you
On my dress unbelievable
And you was so masculine
The way I felt your chest up next to mine
I felt you in my heart
Now I breathe love

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

The time you looked into my eyes
I felt like falling in love baby
And I was mesmerized
Cause it's something you do babe
That makes me feel this way
I can't explain
You're my joy my peace my happiness
And you...

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

your the best love i ever knew
cant nobody do me like you do
put that down on my last dime
no one else worth none of my time
everything bout you i love
you were sent from the skies above
you came here to rescue me

i am freeMë Shumë...