A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lannex - Number One


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2012

2012-10-06T12:31:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Number One" kënduar nga Lannex.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Landi Roko - Number One

landi roko er qerimi porsi barcelona
me alskerdin i bojm keenges si mes i gonas

po na vjen denis sharkia
porsi kur po pret
kush na ka inatin kshu na paft perjet

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one

nomin nomin sot e bojna grupi nuber one
landi eri dhe denisi ndezin nje ballkan x2

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one x4

Noizy - Number One

Noizy rap1:
S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo,
Grupet Tjera shkojn e vin shok
Na kem ardh me nejt gjithnon,

Bang bang bang deri Sa t'shterohet,
Sonte jam Bo drras Edhe mendja nuk em lodhet,
Ca ca ca ca ke qe shef ashtu?
Jeta ime boj ca du sonte jam mu Bo drru,

Kam pare n'xhep kurr nuk maj kulet,
Topi qaq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef,
Fuck it ca Po shef I ball se kam qef,
I ball se I can fucking ball are you deaf,

Ke ngju un kam sukses don mem pa hajde nkocert,
Volumin n'maksimum A-boom on the set,
Turmat m'vin permas krejt durt nalt.
Makinat jan gati like gaz gaz gaz,

Shpejtsi maksimum adrenalina nkulm,
Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum,
Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn,
Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang banging,
We still in the building (2x)

Noizy rap 2:

Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu,
Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu,
Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu,
Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu,

Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu,
nuk ju doli e para? Haah
But Ima kill it Edhe kshu,

Its that boy Zin ai Voci Prej dibre,
Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile,
Treshat n'hava per inat t'inatcive,
Fuck them for life they know how We do it,
How we do it - they know how we do it - how we do it, (2x)

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang bang,
We still in the building (2x)

A Po merzitesh se kam ardh?
A ke harru se si kam ardh?
Tash jam ma nalt se krejt...
un hala skam bo Kurgjo,

Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges,
I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes,
Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat,
Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat,

Telefoni ring ring dora plot me bling bling,
Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100,
Ska dyshim OTR number 1
We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan

Like bye bye bye Ku je Jemi pa?
Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma,
Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund,
Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,
like Bang-Bang ku jemi pa ?
(A jeni majr?) Haah

Chorus:
Number 1- still in building
World wide gang bang
We still in the building (2x)

Vjollca Abdullahu - Number One

one one one
We number one...one one one
Number one...one one one
We number one...one one one
Number one...one one one

Kjo asht rap city Black city
Njerzit nuk dojn me nigju ma bullshit Vetem Crunk City
Ekipin e kam Blind Non stop Frestyle,Hip-Hop new file
OnTop Who Smile?
Kapacitetin e trunit tem
un e kam un e kam me giga
Kapacitetin e trunit tan
ti e ke me mega
Ku ti del N'tv une shkoj N'wc
Cili po na del e po na kapet me B B B B B2N
Diten e naten,naten e diten click click click jam i gatshem
Jam i pershtatshem per pillat e famshem,jam i pershtatshem jam i pa kapshem
Ti ke produksione T'kopjume si Lil Wayne copy paste identik si T-pain

We number one...one one one
Number one...one one one
We number one...one one one
Number one...one one one

A po doni me nigju black?
B B B B2N back
Rrepin e baj t'shpejt
Hajde na mani ta baj Brreeek
Im hot a a a
Whit is how we do baby
koncertet i hapi me kangen e par SeXy Lady
A po doni me nigju Freestyle
A po doni me nigju NEW FILE
ASHT B ASHT 2 ASHT N ASHT NICEEE
Jam filozof filozofoj N'filozofi
Skemat i paramenoj
po m'telefonon APG
Njerzit po presin per kangen e re un e Ronela Hajati
qe edhe B edhe 2 edhe N
BO BOHU GATI
Prodhimet e reja po dalin prej laboratorit Gangsta
Bigi My Bigi My Bigi My Basta b2n beatzz

We number one...one one one
Number one...one one one
We number one...one one one
Number one...one one one
Më Shumë...