A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lannex - Pishman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2018

2018-02-11T18:14:40

Teksti:

Lannex


A e din sa her ke ik vet
Amo sot st’shti me kajt une kan vet
Ti je pika jem e dobt, sedi pse mvret
Cdo onderr u tretë

X2:
Kejt i ki haram, ti i ki haram
Mke lendu rond, amo zemra tdon tdon
Edhe shiu kur rigon
Ky djali tkujton bejb

Nuk edi pse pom nem ti
Faji ske i jemi
Pra pse um le fajtor

Nuk edi pse pom nem
Kohen sun e kthen
Edhe mu mem kthy o zor

Ref:
Kejt ti kam fal edhe kejt i kom ndje
E ti me fale fale dhimbje
Kejt ti kam fal edhe kejt i kom ndje
E ti me fale fale dhimbje

U kan ni vakt e jena kan mas miri
Tlidht si zingjiri
amo zemren ti ma gjujte BAM BAM

Sot lotet mu po mi ter dilli
Zemra nuk em la mu kthy
Edhe pse i ke ra pishman

Pishman ti i ke ra pishman
Amo pe lojm aty ku e lam
Se ska efekt mo me bo plan
Veq ti me t’than kejt ti kejt

X2:
Kejt i ki haram, ti i ki haram
Mke lendu rond, amo zemra tdon tdon
Edhe shiu kur rigon
Ky djali tkujton bejb


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018