A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Last Point

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Last Point është një grup artistësh. Në Maj 2009, Last Point marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Prap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dark Kings

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Dpk

Te Tjeret

P.E.Z

Psychos

Xhoi And Iroson

Tc-Alboz

Armial

N.A.P


Tags: Last Point

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018