A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Latuà - S'kam Faj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2017

2017-07-26T16:00:04

Muzika & Teksti:

Latuà


Intro:
Dimmi come fai x2
Tu dimmi come fai
Dimmi come fai
Jo jo s'kam faj
Qe deshta kaq shum
Edhe kaq shum pot du
Kaq shum pot du

Strofa 1:
Hey Lady
Qfar body qe ki m'ban crazy
Afrohu trupin ta preki
Je sexy, so sexy

Hey Lady
E di qe te un e ki venin
E di qe me mu e bon venin
Qysh nxemi, kur kcemi

Ref:
A e din ti
Arome qe ki ta ndjeki
Si ti nuk ka planeti
A e din ti, a e din ti (x2)

Pre-Strofa:
Dimmi come fai x2
Tu dimmi come fai
Dimmi come fai
Jo jo s'kam faj
Qe deshta kaq shum
Edhe kaq shum pot du
Kaq shum pot du

Strofa 2:
Ama ti ama zemren
Ama ti ama, ama ti ama
Ama ti ama zemren
Ama ti ama, ama ti ama

Like a princess
Ma ndreq edhe diten
E din qe vi, mir ja bone qe prite
Kalun vite kalun vite
E din qe vi mir ja bone qe prite

Ref:
A e din ti
Arome qe ki ta ndjeki
Si ti nuk ka planeti
A e din ti, a e din ti (x2)
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018