A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Krliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Laura Krliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka qenë pjesë e shumë festivaleve dhe koncerteve. Prindërit e saj Arian Krliu dhe Olivera Dodeva me origjinë përkatësisht nga Dibra e Madhe dhe Shkupi. Arian Krliu, kantautor i njohur ne Maqedoni dhe Diasporë. Ajo është një këngëtare, dublante, aktore dhe artizane. Rrugëtimi i Laures në fushën e artit ka nisur që në moshë të vogël ku ajo ka qenë frekuentuese e rregullt e festivaleve të ndryshme për fëmijë (ku i pari ka qenë festivali Ylberi n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dina Shabani

Betime Zylali

Adelina Tahiri

Flutura Ajdari

Lola Pink

Nidora Gjyriqi

Inna (Ina Kollçaku)

Entela Zhula

Saelma

Viola Taçi


Tags: Laura Krliu, Laura Kerliu, Laura

Krijo Një Kartolinë