A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Pausini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Faenza 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Laura Pausini është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Laura Pausiniështë këngëtare italiane e muzikës pop dhe është e njohur në nivel të Evropës, Amerikës Latine, Lindjes së Mesme, etj. Pausini është e njohur për zërin e fuqishëm që ka, për baladat dhe këngët e shumta të dashurisë. Ajo flet shumë mirë disa gjuhë dhe ka regjistruar këngë në italisht, spanjisht dhe anglisht. Por gjithashtu ka regjistruar disa këngë në portugalisht, një gjuhë që ajo ka shumë njohuri, dhe frengjisht, por që nuk e fle...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dido

Julieta Venegas

Lara Fabian

Shakira

Sia

Helena Paparizou

Shontelle

Keri Hilson

Adele

Jessie J


Tags: Laura Pausini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018