A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laureta Durmishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
Laureta Durmishi është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Mersina Makollari

Gjuljana Marku

Anida Rexha

Xhenisa Memolla

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Simona Shalcanj

Florentina Zukaj

Emira Sokoli

Njomza Fetahaj


Tags: Laureta Durmishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018