A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lea Metolli - Lidhje Tjeter  (Feat. Gentz)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:14:43

Featuring

Genc Prelvukaj

Këngë e albumit:

"Ne Vena"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lidhje Tjeter" kënduar nga Lea Metolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lea Metolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...