A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leandro Hida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Leandro Hida është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2012, Leandro Hida publikon videoklipin "Fjalet E Fundit". Në Maj 2013, Leandro Hida merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shko"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Real'jay

Astrit Gruda

Duk

Nitti

Mc Stobs

Tenka (Big Papi)

Rruga

Mercy

Ximma

Ago


Tags: Leandro Hida, Skizo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018