A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Learta Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin "Për Ty Nexhmije". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermonela Jaho

Suzana Qatipi

Liliana Kanina

Burbuqe Rada

Ema Bytyqi

Alma Velaj

Sevi

Sidorela Kelmendi

Lumnije Menxhiqi

Luljeta Kuraja


Tags: Learta Jakupi

Learta Jakupi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë