A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledi Vokshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ledi Vokshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ledi Vokshi u largua drejt New Yorkut ne moshen 11 vjeçare nga qyteti i Durrësit. Bashkejeton me ish-futbollisti i Teutës, Tiku Sulo, i cili e mbështet shumë në punën që bën si këngatëre. Jane njohur ne plazhin e Durresit dhe me pas nuk jane ndare me. Ajo thote "Jam me fat, pasi është shumë e rëndësishme për një artist që partneri ta kuptojë, përndryshe të duhet të zgjedhësh mes tyre." Ajo thote se ka kembengulur tek babai i saj, i cili eshte pik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Erga Halilaj

Adelajda Xhamani

Zhaku

Çiljeta

Lili Gjidodaj

Barbana

Sabina Dana

Jonida Vokshi

Xhesika Ndoj


Tags: Ledi Vokshi, Ledi

Ledi Vokshi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018