A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3062
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ledri Vula është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve midis dy repereve. Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta, shumica prej tyre jane edhe hite te njohura. I pelqyer nga gjinia femrore dhe i cilesuar si Don Zhuan, eshte zgjedhur si mashkulli me sexy ne estraden shqiptare. Ledri eshte perfolur ne mediat roze edhe per historite e tij...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

6 🔥🔥

I biri i

Xheraldina Vulës

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Ish-Anëtar i grupit

Skillz

Ish-Anëtar i labelit

Babastars

Ish-I dashuri i

Dafina Zeqirit

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Princess Diana
Ni Got Per Ty
A Jena Mire
Merri Merri
Kings
I Vogel
Nona
Krejt Shokt E Mi
S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)
U Harrum

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

2Ton

Majk

Lyrical Son

BimBimma

Getoar Selimi

Gold AG

Mc Kresha

Elinel

Skivi

Action Bronson


Tags: Ledri Vula, Skillz, Babastars, Ledri

Ledri Vula në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018