A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - Kings


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  276

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/04/2016

2016-04-27T16:00:02

Teksti:

Ledri Vula

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016
Jesse Pinkman: The game has changed, yo. This is our city, alright? All of it. The whole damn place. Our territory. We're staking our claim. Yo, we sell when we want, where we want. We're gonna be kings, understand?

LEDRI:
Jom Vula
En hip hop nese nuk e dini
Andërr!
Msheleni syt edhe prap em shihni...
Ndjenja ski nese senin sma fillit
Beatin e s'muj si mu vesh holl dimrit
Pse e kom lon se ki kuptu foren
Lion
Pshurri n'hip hop me shenu territorin.
KING!
U kthy perandori
Jom hot se kom lind n'korrik
Flowin e kom kancer jom n'horoskop Gafore!

[REFF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm princ
n'dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret.

YES
I love hip hop to death
Uhh...
Sun e gjen edhe njo qe e bon ma me qef
Uhh...
Ty t'thojn asniher,
Ama mu m'thojn gjithe
CD'n tonde se ngoj si me kon e grith
Wuu...
Hip Hopi'n jete, Yes hala pe jetoj
Kusurin e lo se gjith e teproj
Si nata me dite me juve dalloj...
Hip Hopi butik, reperat mall
Ren man , une i likuidoj

[REFF]

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret

Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht

Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm king
n'dash thujëm mbret.

[4x]
Jom VULA.


Ky tekst u dërgua nga Gentrit LecajKartolina (3)

2018-08-20 20:55:57
Jom Vula
en hip-hop
nëse nuk e dini
2017-12-24 14:24:01
Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht
2017-12-18 22:40:27
Thirrëm qysh dush,
qysh t'vjen ma leht
qysh t'vjen ma leht
Thirrëm qysh dush
n'dash thujëm princ
n'dash thujëm mbret

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018