A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko & Skerdi - Pablo (Lock Doh Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  153

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2017

2017-04-20T16:03:34

Më Shumë Nga

Lumi B

Më Shumë Nga

Gjiko

Më Shumë Nga

Skerdi


[Skerdi:]
Me like it, me like it
Me like it, me like it
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Gjiko:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Kmisha, kmisha o e bardh, yo
Thu se nuse jom tu i marr, yo
Single amo kurr nuk jom vet
Veq me kllik jom i lidht si bistek, yo
Plako, plako
Qaty te kufini tu i prit do pako
Plako, plako
I fort e i shtrejt Rambo a Lambo

[Refreni: Skerdi]
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Ledri Vula:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Well, well, well, well, well
Ky tipi shum i nxeht, hell, hell, hell
Direkt prej nentokes, fell, fell, fell
Ladies love Ledri, L-L-L
Ahh, Sa e ki rrogen sa pe mer!?
Kom mujt mu bo minister po jom bo reper
Kur shkeli e msheli, Foot Locker
Shendriti qaq shum, shoh en terr
Fly, toka sna preki
Kta skokan en veti
Kta kokat e repit po m'doket
Po duken si kokat e shtetit
Nofllat e forta si orkat per foka en'deti
Pa nofka na ngje ti.

[Refreni: Skerdi]
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Lumi B:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Lumi B, yeah
Shum i smut un vyn terapi
Rimat krejt me raki se jom merakli
Sa here vij bin n'qetsi, librari
Sene t'kqija asnihere sbij
Qata asnihere s'bih
I shtyj me kajt si kepa, uh
Karriera juve e shkurt si snapat, uh
Asnihere srrij, i mushi xhepat, uh
Tash o koha jem veti akrepat
PR, TR, jom bërë tërë rërë
Kur e thu emnin tem perpara qite DR
Se kom t'kalume shum KM
Ti ma i fort se Lumi, ë-ë , fuck you ëhë

[Skerdi x2:]
Columbiana, Colu-Columbiana
Knaqu sonte mos ta nin per mañana
Columbiana, Columbiana
Mos meno, mos meno per mañana


Ky tekst u dërgua nga Denis Avdija/LvKartolina (2)

2017-12-31 11:31:32
Pablo,pablo
Ajo pe don njo sikurPablo
Pablo,pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
2017-12-29 15:09:16
Ky tipi shum i nxeht, hell, hell, hell
Direkt prej nentokes, fell, fell, fell
Ladies love Ledri, L-L-L
Ahh, Sa e ki rrogen sa pe mer!?
Kom mujt mu bo minister po jom bo reper

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018