A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - Nona  (Feat. Young Zerka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  262

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/06/2017

2017-06-25T19:00:00

Featuring

Young Zerka

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je

[LEDRI:]
Yeah, e t'thirri pas pak
po, po t'thirri pas pak
E di qe t'kom thon
po koh nuk gjeta aspak
E t'thirri pas pak
po, po t'thirri pas pak
jo, s'po ti hupi
po ti rriti shansat
S'e ki iden
sonte nata ku na gjen
Un e di qe po t'pelqen
Kur ky vjen, me vete rremben
A pom kallzon kon e don
Te dyt e dina, ama ti s'e pranon
A pom kallzon kon e don
kur je vet edhe se ki kerkon

[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je

[LEDRI:]
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Ti ma e mira, Ti ma e mira
Ti ma e mira je
Se ma t'mirin, se ma t'mirin
afer e ki
Mbylli syte (hej)
hapi syte (hej)
Une e di ça po lyp
Kon e vet, per na dy
T'kallzon sa shkojme...
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
A e di ça m'kish nejt mu mir? Ti
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
E di ça t'kish nejt ty mir...

[REF. YOUNG ZERKA:]
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
E nese e du un, e du un, e du
A vjen sonte me mu?
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret
Se ti je nona, ah
Se ti je nona, yeah
Se ti je nona, ah
Se ti... se ti nona, nona je

Kartolina (4)

2018-07-10 11:54:19
Yeah, e t'thirri pas pak
po, po t'thirri pas pak
E di qe t'kom thon
po koh nuk gjeta aspak
U krijua nga TIDI 2018-06-07 15:38:40
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
A e di ça m'kish nejt mu mir? Ti
A e di ça t'kish nejt ty mir? Une
U krijua nga ina ledri 2018-05-15 18:35:12
A pom kallzon kon e don
Te dyt e dina, ama ti s'e pranon
A pom kallzon kon e don
kur je vet edhe se ki kerkon
2017-10-22 10:55:21
Se ti je nona, nona vete
E ti bon lojna, lojna krejt
Se ti je nona, nona vete
kur po na fol ti, po na vret

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018