A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula & Lyrical Son - Princess Diana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  293

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2018

2018-06-05T14:00:10

Më Shumë Nga

Lyrical Son

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

Ledri Vula

Teksti:

Lyrical Son

Video Produksioni:

Supercut


[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Ledri:]
She's my princess Diana
princess Diana
Kur jom me to une she's my baby mama
My baby mama
Nuk kena Instagrama, skena as telefona
Nuk po dojna drama

Krejt ca po du me te o ni dark n'deti
Mi qel shishet venet deri te hupim vetin
Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin
Rrenqethem direkt si e preki

Yeap, she's my babe
Yeap, hajde pe rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
edhe mal hupim na dy vet
wild thoughts about ya, animal planet
Ndjekum pi shtetin n shtet

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana

[Lyrical Son:]
Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni
Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi
Tri her e kom pa e kom ra n dashni

Se na tdy jena perfet (aaah)
E pres kur jena vet (nahh)
Po du me ta shpreh, meta shkru edhe n letra
Baby no mi mientas, o ka m'vyn e verteta

Pse nuk ma thu edhe sa don me m'majt
Je ka don me t'lut qato je tu e zgat
Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat
Ta dha zemren tem mos m'len kur that

[Ledri:]
Yeap, po po e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges cohen alarmat
Kush hin mes neve si mes 2 zarmavee

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t thirr mañana
Je ka mvjen sikur flladi n'havana
My princess, Diana


Ky tekst u dërgua nga KlaudioKartolina (8)

U krijua nga urata 2018-08-14 17:43:39
Tri her e kom pa
e kom ra n'dashni
2018-07-11 14:54:46
She's my princess Diana
princess Diana
Kur jom me to une
she's my baby mama
My baby mama
2018-07-07 10:29:20
Yep,Hajde pe rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
edhe mal hupim na dy vet
2018-06-16 05:38:03
Cubana, a mundem
me t'thirr mañana?
Je ka m'vjen sikur
flladi n'Havana
My princess Diana
2018-06-11 14:00:24
She's my princess Diana
princess Diana
2018-06-10 07:59:56
Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni
Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi
U krijua nga gena 2018-06-05 14:48:16
Yeap, po po e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
2018-06-05 13:29:49
Po po e di qe ti je e para
Jom ka t'ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges
cohen alarmat
Tash je mes neve si mes 2 zarmavee

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018