A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lejla Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Lejla Xhaferi është një këngëtare e njohur. Krahes shkolles fillore ka vijuar mesim ne shkollen e muzikes ne Tetove ne paralelet e ulta kater vjecare ku e ka perzgjedhur drejtimin e instrumental gjegjesisht viloncelon. Me vone ka regjistruar shkollen e mesme te muzikes ne te njejten shkolle dhe me mbarimin e shkolles se mesme, u regjistrua ne fakulltetin e arteve, drejtimi mui muzikes ne viloncel ne universitetin e Tetoves. Ka qene aktive ne lloj manifestimesh qysh si femij ne shkolle dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mia Morina

Nora Bekteshi

Vanessa Krasniqi

Liridona Spahiu

Anita Musliu

Vlora Vejseli

Dorina Xerxa

Edona Gjinaj

Lady Cherry

Mimoza Mazreku


Tags: Lejla Xhaferi, Lejla Xhaferri, Leila Xhaferi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018