A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lek Plepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Dukagjin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lek Plepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Edhe pse u rrit ne nje mjedis qe nuk krijonte kushte te favorshme per te realizuar endrrat, ai e mbajti gjalle endrren per t'u bere i famshem. Ai deshironte te njihej nga te gjithe, duke mos i interesuar si dhe pse. Ndryshe nga te gjithe bashkemoshataret e tij, ne vitin 2005 ai shkoi ushtar me deshire dhe i la te gjithe pa mend kur hyri te dega ushtarake ne Shkoder, ku edhe pse te gjithe kundershtonin se nuk kishte arritur moshen, ai vazhdonte te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Skerdi

Nehat Istrefi

Don Arbas

Klejvis Saliaj

Vani

Lazy

Eleminimi

B2N

Mateus Frroku

Erjon Korini


Tags: Lek Plepi, Leke Plepi

Lek Plepi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018