A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lek Plepi - Mergimtari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2010

2010-10-18T16:03:42

prej torino deri ne kalabri ne itali ne kete vend te lashte kam ba ne te cfare kam dashe pa gja kta smkan lan 10 viet ekspuls mi kan dhan dhe bileten pre deri ne tirane per 5 dit man fort i vi.ti je arjan cani o ti je i papare.ane per ane ne tan shqiperin emisioni zone e lire n'amerike i ka shku zani drejtusit t'madh arjan cani ti je i vetmi dhe i verteti z'don reklame me t'ba lek plepi


Ky tekst u dërgua nga Lek PlepiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018