A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonardo Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Leonardo Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Tetor 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Mi Amor". Më datë 30 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Pronto". Më datë 22 Maj 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Habibi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Morina

Isak

Rod

Andi Qereti

Agon Latifi

Enur Pakashtica

Arian Gollopeni

John Tilio

Mevlud Rahimaj

Phatooni


Tags: Leonardo Gashi

Leonardo Gashi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë