A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla

Fjale e shenjte fjala shkolle
kur ne mengjes shkon ne shkolle Nga shkolla ne shtepi
vetem shkolla me jep dituri
Dua qe shkolla te me jep dituri
qe te mesoj sa jam ne rini
Vetem shkolla ka dituri
sepse shkolla ka vlefshmeri Kur te rritem dua te mesoj qe shkollen time ta rikujtoj Ne qdo qast do e mendoj Vetem shkollen time ku une mesoj
Dua shkollen time me gjith zemer
aty ku eshte dituria e qdo femije
pasurohet mendja e femijes
shkolla ime me e mira

- poezi nga Leonesa Mazrekaj


- Poezia u dërgua nga Leonesa Mazrekaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018