A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonida Marjakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Leonida Marjakaj është një këngëtare e njohur. Leonida Marjakaj eshte nje nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, të cilën të gjithë do të donin ta kishin në dasmën e tyre, falë zërit të saj. Ajo eshte e martuar ne Gjakove dhe motivohet cdo ditë nga dy fëmijët, Ilirjana 9 vjeçare dhe Kevinin 7 vjeçar, dhe bashkëshorti i saj muzikanti, Martin Marjakaj. Tani jeton ne Zvicer me gjithe familjen e saj. Ka marrur pjese ne shume festivale, koncerte dhe neper dasma shqiptare. Ka realiz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Sahiti

Egzona Krasniqi

Valentina Rama

Valentina Ajdari

Fitore Gjonbalaj

Linda Mirena

Drenusha Latifi

Aferdita Bajrami

Syzana Jashanica

Besa Morina


Tags: Leonida Marjakaj, Leonita Marjakaj

Krijo Një Kartolinë