A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonora Poloska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Leonora Poloska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo bashke me karrieren e vete qe kishte u dallua me kengen e saj te pare "Shpresa e ardhmerise". Ajo filloi per here te pare ne skene ne moshen 16 vjeçare ku mori nje shperblim ku quhej "kengenia" ne Shkup ajo mori pjese edhe ne shume festivale te Kosoves ku me kengen qe kishte perpunuar ketu pikerisht ne Kosove mori nje karriere te mire. Ajo eshte e dashuruar me Avni Osmanaj nga Gurrakoci ku me te ka 1 vajze me te cilen e kane pagezuar me emr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Nuk Dorezohem (2005)

Te Dua S'te Dua (2002)

Leonora Poloska (2000)

Do Të Digjësh

Ylli I Dashurisë


» Dërgo Një Këngë »

I Need Your Love
Te Dua, S'te Dua
Shko
Me Neve
Kush O Mama
Engjulli Im


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Muqaj

Dafina Dauti

Rezarta Smaja

Jeta Faqolli

Juliana Pasha

Teuta Kurti

Eltina Minarolli

Hueyda El Sayed

Lili Gjidodaj

Zhaku


Tags: Leonora Poloska, Leonora Paloska

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018