A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Leotrim Gashi - Ajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2011

2011-07-21T09:18:31

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative


Një Ditë T'kom Pa Tu Kalu Ka Rruga Jem
Deshta Met Nal
Met Kallzu Qe Jeta Jem Je Ti
Ma E Mira Qe E Kom Pa
Ma E Miira Qe Njoh
Ma T'mir S'lypi Mo.

T'paramendoj Ti Me Mu Kurr S'do Mbetesh vet.
T'paramendoj Un E Ti Gjithkund
E Di Qe Don Tash Shpejt
Thujem Qa Po Don
Me Kon Bashk Me Mu Ka Do Qe Shkon

Ref (2x)
Nat E Dit Menoj N'to
Nuk E Di M'pelqen Shum
Ajo Osht 1 Ne 1 Milion

Se ka do shkoj ty t'shoh tu nejt ku rri
1 ne milion te ti menen e Kom
e di nje dit kem me kon bashkk
krejt qka m`vyn je ti.
Seriozisht po t'flas

T'paramendoj Ti Me Mu Kurr S'do Mbetesh vet.
T'paramendoj Un E Ti Gjithkund
E Di Qe Don Tash Shpejt
Thujem Qa Po Don
Me Kon Bashk Me Mu Ka Do Qe Shkon

Ref (2x)
Nat E Dit Menoj N'to
Nuk E Di M'pelqen Shum
Ajo Osht 1 Ne 1 Milion

nou nou nou ouuu nou nou nou ..

Ref(4x)
Nat E Dit Menoj N'to
Nuk E Di M'pelqen Shum
Ajo Osht 1 Ne 1 Milion


Ky tekst u dërgua nga Ssaranddda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018