A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leri Adler

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Leri Adler është një këngëtar. Më datë 7 Janar 2018, Leri Adler & G Bani publikojnë videoklipin "Larg"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

K-Trim

Drilzza

Mett-G

Noway

Arianit Kastrati (Niti)

Mc 3000

Besart Hasani

M-Trip

Adi-G

Forca Reale


Tags: Leri Adler

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018