A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  90
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Leta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Me një karrierë shumë të gjatë në skenën muzikore, duke filluar nga fëmijëria e saj e hershme, këngëtarja e popullarizuar Filloreta Ismajli-Leta vazhdimisht ka sjellë një freski me hitet dhe albumet e saj të shumta. Në repertorin e saj tashmë gjenden shume albume, ku për çdo vit ka sjellë nga një album për adhuruesit e saj. Është njëra nga këngëtaret e rralla që paguan rregullisht tatimin ndaj shtetit, por ndjehet e dëshpëruar me institucionet të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Moj Dashnia Jem (2018)

Ku Po Knojme (2017)

Tash E Kalli Dada (2016)

O Lumet Na Per Kete Dite (2015)

Krushqit Po Afrohen (2014)

Hajde Te Dada (2013)

Kjo Zemer Nje Here Falet (2012)

Bajna Dasem (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Sa Kushton Dashnia Jote
Vetes Ja Ke Ba
Trokit
Habibi
Evladi Jem
Mbylli Syt
Hajde Te Dada
8 Me 2
Vet Jam Deshmitar
Explodes


Artistë Të Ngjashëm:

Edona Bujari

Flora Gashi

Mima Kastrati

Nazmie Prokshi

Vjollca Selimi

Fate Berisha

Remzije Strumcaku (Rema)

Xhemile Veselaj

Sala Maloku

Sanimete Krasniqi


Tags: Leta, Filloreta Ismajli, Filloreta

Krijo Një Kartolinë