A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - Mergimtari


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:42:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mergimtari" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lek Plepi - Mergimtari

prej torino deri ne kalabri ne itali ne kete vend te lashte kam ba ne te cfare kam dashe pa gja kta smkan lan 10 viet ekspuls mi kan dhan dhe bileten pre deri ne tirane per 5 dit man fort i vi.ti je arjan cani o ti je i papare.ane per ane ne tan shqiperin emisioni zone e lire n'amerike i ka shku zani drejtusit t'madh arjan cani ti je i vetmi dhe i verteti z'don reklame me t'ba lek plepi

Nexhmije Pagarusha - Mergimtari

unë po kthehem ne vendlindjen time.
atje dielli shndrit porsi rëndrime

atjeeeeee kam lan shtepin shok dashurin
kenga qe kendon lirin

unë po kthehem ne vendlindjen time
atje dielli shndrit porsi rëndrime

aaaaahejjj nananananananannannnannanaa

ne mergim gjdo gje reth atdheut
zogjve shum zilin ja kan nenqiellur

vendim tim ma kujtoj kur flurturoj
insiritej anejjj

une po kthehem ne vendlindjen timee
atej dielli shnrit porsi rendrime 3 her

Malesori - Mergimtari

1.Dita erdhi sot me u nda
kush e din kur kam me te pa
ty moj nanevella e moter
ty moj buke qe pjekesh ne voter.

2.Dita erdhi sot me u nda
kush e din kur kam me te pa
ty moj shkolle qe m´fale driten
ty mor shok qe bashk u rritem.

3.Dita erdhi sot me u nda
kush e din kur kam me te pa
ty shqiponje qe shkon hava
atje larg eja me m´pa.
Ne mengjes perpa ague
doren nene t´a kam shtrengue
n´drite te hanes hapa hapa
nane Malesine e kam lan mrapa.
Më Shumë...