A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - Ti E Din


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2008

2008-10-19T11:32:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti E Din" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Juso - Ti E Din

E di qysh po ndihesh tash
Je tu dok s’ki kerkon ngat
Hajde thujem sa osht vshtir
Hajt ti thuj ku ke ma mir?

Ti e din sa fort t’kom dasht
E din jeten ta kom fal
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?

E din sa fort t’kom dasht
Ti e din jeten ta kom fal
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?

E din sa fort kom bo
per ty çdo sen e kom dhon
Thujem qe kjo s’ka rendsi
Thujem qe kjo s’ka rendsi

x2
Nuk du me tpa mo tash
Vendet ku kem nejt
Na dy bashk
Krejt senet qe une ty ti dhash
Ti mi ktheve mu tash krejt mrapsht

Ti edhe vet e din,
ni dit ki me mu kthy prap, po un s’muj mo me leju, po un s’muj mo me leju

Don Phenom - Ti E Din

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Je ka don mu bo e Famshme
Je ka don mu bo me Naze
Tu dal per nat je ba Rrugaçe
But you ain't fu*kin with
The NAÇE

Po ban si
Elegante
Interesante
Veshun me Givenchy
E kapi sonte
Berkin e ka çanten,
Ekstravagante
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Je arrogante

Po kam bjondina
E shum brune
Me sy t'zi e me sy t'shkrume
Krejt me taka, minifunde
Me kong tmija
Krejt t'fiksume
Çmenen krejt kur m'nin n'clube
Rrin tu m'shkru gocat,"Ku Hume"
-Zemer nk kam koh ket t'shtune,zemer

Jam i zon me femna tjera
Jam me aventura t'reja
-Baby I'm a Player
So if I like her
Im'ma slay her

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze

Zemer je ka don mu bo Famous-e

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Po bohesh boogie
Po s'tka hije
Po bohesh petty
Po s'ke shije
Ma ke lyp i kang Dashnije
Tash nije kangen tane nije

Tka rrit menjen Instagrami
Kishe ti je bukuroshe
Tu dal me kurva shoqe
Veç se kam dal ma me shok
Veç per inat se je xheloze
But I don't give a f**k
Se ty s'tkam marr per gja serioze

Ti e din shum mir qe dal me tjera
Ti e din shum mir
Cuz I'm a Player
Got a lot of hoes in ma rader
Se krejt femrat
Ride my wave aa
Po Mama twerkirate per mu
Po baby hajde,hajde me mu
Keep a few bad bi**hes with me
Tu pru stil n'Shqipri per kta tjert
Nuk e di

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Duffy'e - Ti E Din

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Do vi se un ta fala

2x
Se un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty
Vetem ty

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Ti e din sa ti e din sa

2x
Ti e din sa un tdu ty
Mmm yeah
No matter sa no matter sa
Se per ty e boj

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tdu

Pse mu pse mu bejb
kur gjitha ti fala ty
Pse mu pse mu bejb
Kur e din sa kur e din sa

4x
Ti e din sa ti e din sa
Ti ti e din sa ti e din
Un ta fala ty

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tduuuu eiii

Un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty
Më Shumë...