A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • E Bukur Je E Bukur

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - E Bukur Je E Bukur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/05/2012

2012-05-29T23:00:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukur Je E Bukur" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fadil Kodrolli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.
Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.

E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.
E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.

Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.
Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.

E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.
E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.Më Shumë...