A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - Kjo Bela


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2013

2013-09-19T14:49:26


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Bela" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mera Zymeri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

me ta lujt djal ket vetull,kishe pikun hiq me dor pa tprekun:2x

Ref:oo okjo bela,bela e shkret,
tpaska zan djal haj me det,
me magji kam kta dy sy.
veq mem pa ooo ishe shkri.

tkisha ba ooo veq per veti nat e dit ooo mkishe shku per qefi:2x

Ref:ooo kjo bela ,bela e shkret tpaska zan djal haj me der,
me magji kam kta dy sy,
veq mem pa ooo ishe shkri:2xMë Shumë...