A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - Sikur Fluter


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/02/2013

2013-02-24T16:32:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Fluter" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne Nje darsem ty te pash isha i
Ret me sy te dhash 2x
Dalkadale jom afru me ty desha me vallzu2x

Ref:Sikur flutur shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njerin sy
Me ty luften ja kum nis
nuk derzohem pa e pegdis 2x

I hapet krahet me shami
sikur shqipja ne liri 2x
Belin tand kur e dredhon
zemren time ma pervlon
Me gaz belin e dredhon
edhe shpirtin ma pervlon.

Ref:Sikur flutur shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njerin sy
Me ty luften ja kum nis
nuk derzohem pa e pegdis 4xMë Shumë...