A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Dasma Jon Ka Fillu

Audio

Video Link

Leta - Dasma Jon Ka Fillu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T02:12:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Jon Ka Fillu" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dava Gjergji. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

knon bilbili ne at ftua
dasma jone paska fillua
hajr i kofte zotit te shpis
per at dasem ce ka nis
hajr i kofte zotit te shpis
per at dasem ce ka nis

REF:
hajde hajde o hajde
hajde o marshallah
sa bukur vallzojka nusja
me dhandrin per krah (2x)

II
knon bilbili te qershia
sec e merr vallen shoqnia
oh sa bukur sa lezet
po martojn shokun e vet
oh sa bukur sa lezet
po martojn shokun e vet

REF:
hajde hajde o hajde
hajde o marshallah
sa bukur vallzojka nusja
me dhandrin per krah (2x)

III
knon bilbili por si era
nusja jon na rrin te dera
hajde nuse hyn ne valle
zemrat tona sec naj kalle
hajde nuse hyn ne valle
zemrat tona sec naj kalle

REF:
hajde hajde o hajde
hajde o marshallah
sa bukur vallzojka nusja
me dhandrin per krah (2x)Më Shumë...