A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Do Ta Them Ne Sy

Audio

Video Link

Leta - Do Ta Them Ne Sy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T02:12:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Them Ne Sy" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valbona Spahiu - Do Ta Them Ne SyNese Sonte del me mua nje gje dije mir perveq meje dikon tjeter nuk guxon me thirr
A dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje dikond tjeter mos e Dashuro .

Ref:
Herdokur ket zemren time dikuj dot ja jap por skam qef qe Dashuria me zgjat per nje nat
herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet.

Nese sonte del me mua do ta them ne Sy je i pari dhe i vetmi
qe me ke Pelqy a dot jesh vetem i imi mua me trego perveq meje diko tjeter mos e Dashuro.

Ref:
Herdokur ket Zemren time dikuj do tja jap po skam qef qe dashuria te zgjat per nje Nat Herdokur ket Zemren time dikush do ta ket po skam qef qe te pendohem sa te jet kjo Jet .

Shqipe Kastrati - Do Ta Them Ne Sy

Nese sonte del me mua
Nje gje dije mir
Perveç meje dike tjeter
Nuk guxon me e thirr

A do t'jesh vetem i imi
Mua me trego
Perveç meje dike tjeter
Mos e dashuno

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet

Nese sonte del me mua
Do ta them ne sy
Je i pari dhe i vetmi
Qe me ke pelqy

A do t'jesh vetem i imi
Mua me trego
Perveç meje dike tjeter
Mos e dashuno

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet

...

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet

Teuta Selimi - Do Ta Them Ne Sy

nese sonte del me mua
nje gje dije mir
per vec meje diken tjeter
nuk guxon me thirr
a do tjesh vetem i imi
mua me trego
per vec meje diken tjeter
mos e dashuro

ref:
her dokur ket zemren time
dikujt do tja jap
por skam qef ce dashurija
me zgjat vec nje nat
her dikur ket zemren time
dikush do ta ket
por skam qef ce te pendohem
sa te jet kjo jet

nese sonte del me mua
do ta them ne sy
je i pari dhe i vetmi
ce me ke pelqy
a do tjesh vetem i imi
mua me trego
per vec meje dikend tjeter
mos e dashuro

ref:
her dokur ket zemren time
dikujt do tja jap
por skam qef ce dashurija
me zgjat vec nje nat
her dikur ket zemren time
dikush do ta ket
por skam qef ce te pendohem
sa te jet kjo jet(2x)
Më Shumë...