A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leta - Tallava 2010


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2013

2013-05-10T18:02:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2010" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Teuta Selimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E ton me rend sonte na i knojna o sonte na i knojna o krejt Prishtinen o hajde oo na e disponojna e paska ni o hajde Peja , Gjakova o mir po lun o shok hajde Prizereni e Per Gilan , Mitrovic tybe na e djegim o hajde na e djegim , e kush ka dal o mir ma lujka lojen ohh mir pe lujka lojen o djem e qika o hajde mir ja paskan onen ohh mir ja paskan onen kush ka dal o hajde shkon tuj vallzue ehh djem e qika ohh na dojna mi knue na dojna me i knue e dojm me i knu o hajde na ja qesim flaken e per shoqnin ku ku knova per haterMë Shumë...