A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Me Shaka Ja Nis Dashnija

Audio

Video Link

Leta - Me Shaka Ja Nis Dashnija


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T02:12:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Shaka Ja Nis Dashnija" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besim Saliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me shaka ja nis dashnia
Ku i pata ment e mia
I martum e m`ka zanë sherri
Një gru n`shpi e nja te kerri

Ref. 2X:
I martum e kavaler
Biznismen e shumë frajer
Po m`thot baba faqe zi
Po punon e pare s`ki

Me shaka ja nis sevdaja
Qysh m`ka zan o shokë belaja
I martun po qka me ba
Ujin e vjetër sun pe la

Ref 4X:
I martum e kavaler
Biznismen shumë frajer
Po thot baba faqe zi
Po punon e pare s`kiMë Shumë...