A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Me Se Shumti Mu Dhimt Nana

Audio

Video Link

Leta - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T02:12:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Se Shumti Mu Dhimt Nana" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Blerim Hajra & Faruku - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana

2x
me se shumti mu dhimt nana
se zen gjumi sa teshte nata

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

2x
tuj jetu tuj ba sefa
nana e mjera qan me lot

refreni2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

2x
perendia me ka denu
ne gurbete une me jetu

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

Kengetare Te Ndryshem - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana

I

2x
me se shumti mu dhimt nana
se zen gjumi sa teshte nata

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

II

2x
tuj jetu tuj ba sefa
nana e mjera qan me lot

refreni2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

III

2x
perendia me ka denu
ne gurbete une me jetu

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat
Më Shumë...