A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leta - Nuse Me Fat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2012

2012-08-19T11:08:24

Këngë e albumit:

"Kjo Zemer Nje Here Falet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse Me Fat" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kristina Marku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuse me fustan te bardhe
Ne kete shpi mirese ke ardhe
Fati bardh na paska ra l
Lumi djali qe t ka n krah

Trendafil me dyzet flete
Zgjodhe djalin sic je vete
Te dy bashk qofshi perhere
Ju shkofte jeta shend e vere

Ref.:
O moj nuse lumja ti
More djalin kimetli
Ta ka bo zoti dhurate
Paske qene nuse me fat

Sonte nusja nuk po flet
Se prej vjehrres ka siklet
Mos u trem fole nji fjale
Se t ka dhone goxha djale

Trendafil me dyzet flete
Zgjodhe djalin sic je vete
Te dy bashk qofshi perhere
Ju shkofte jeta shend e vere

Ref.:
O moj nuse lumja ti
More djalin kimetli
Ta ka bo zoti dhurate
Paske qene nuse me fatMë Shumë...