A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Qysh Pot Tduket Nusja

Audio

Video Link

Leta - Qysh Pot Tduket Nusja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2012

2012-08-19T11:08:24

Këngë e albumit:

"Kjo Zemer Nje Here Falet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qysh Pot Tduket Nusja" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...