A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Leta - Zoti I Shpise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T11:39:35

Këngë e albumit:

"Hajde Te Dada"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti I Shpise" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Smail Puraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zoti i shpies ooo,
miremrama, me gjith zemer perhajr dasma
tmadh e tvogel na ki fituee,
per kit dit hiq sje ngushtue

ref. (x2)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndal

Zoti i shpies ooo,
tu rrit nera, gjith me gzime te shkoft jeta
e ka pas adet gjithmonje kjo shpije
mu permend per burrënije

ref. (x4)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndalMë Shumë...