A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • U Kall Atmosfera

Audio

Video Link

Leta - U Kall Atmosfera


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2013

2013-10-10T14:40:48

Këngë e albumit:

"Hajde Te Dada"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Kall Atmosfera" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Realforlife - U Kall Atmosfera

Un jam ai djali me origjinen prej mali
emocione iu fali po askerkush sun m`nali
ndryshe jam malsori qe t`msoj ca eshte zbori
filmat te televizori m`duken sekuenca humori
u kall atmosfera tash temen po e ndryshoj
po na vijne plot femra dhe mbremja sa filloi
kena nji te cepi me fundin e kuq
shum djem kan provu po u ka dal huq
mi ka ngul syt ne menyre shum kurioze
lidhja me mu i duket pun serioze
temperatura u ngrit mbremja ka fillu
lene seriozitetin mos e shkerdhe muhabetin
nxirrja lezetinti sonte me mu
nje pije m`ofroj me mua vallzoj
mu afru shum afer sa zemra s`me pushoj
ne ket moment jam gati
per z`gjani e per z`gjati
mos u vono ma se u ftoh krevati
nuk du me tlendu po t`fla shum sinqerisht
jam shum i ri per ta pas seriozisht

ref..
u kall atmosfera nuk po m`shilet dera
femrat po vijn jo si heret e tjera e kejt sonte festoni me real for life gezoni hajt ka nje dolli a sot per ne e coni

erdha bashke me shoket tash spo i shoh ku jane
kan marre nga nji goce e kabn nxjerr menjan
po e diskutojne muhabetin qush me e lan
a me ia dhane a mos me i dhane
nr e tel adresen e personit
per me e len takimin te cepi i ballkonit
zotin me falenderu per femrat qe ua ka pru
ato jane si djelli per me na ndricu
per me na frymezu here pas cdo here ne parajse me na cu
syri i saj jeshil me dogji si kandil
po m`ben ta mar me not vallahi lumin nil
buzet si qershia sikur trullosi rakia
po vdesin nga zilia tybe krejt njerzia
trupin shum seksi na u shtu oreksi
i jam afru nga mbrapa nuk refuzoi po heshti
shikimi shum i mprehte trupi i saj i nxeht
filluan te levizin pak si shpejt e shpejt
trupin po e leviz belin po e tund
te gjith djemve sonte do na jap fund
nje thirrje kam per vajzat kudo qe ato jetojne
qefin ta bejne e jeten ta shijojne
djemte ti pranojne kurr mos ti refuzojne
keto dit te bukura n`kalendar ti shenojne

ref..
u kall atmosfera nuk po m`shilet dera
femrat po vijn jo si heret e tjera

(NDRYSHIM RITMI)

----Si fillim prezantona me kerkan s`du t`provokona
B.K a.k.a EXPLOSION n`mikrofon po nigjona
shperthyes jam si natyre mendoi se e kam nji ftyre
qe e ka nji ngjyre e punt e veta kqyr
vec kujdes kur krruhesh ti cop mishi me yndyre
se t`vij qaty n`zyre e ta heki at deshir
qe ke per me jetu e ke per me punu
ma vendin tand plesht se ske bole mu mat me mu
jem mbledh ni shoqni EBI ft U-G
se kudo qe shkoi me mu eshte G-nOi
hey B.K ktu eshte dhe F2A
LuVo DaNgEr ThE FiRe dhe BoBi
ne bojm muzik per qef ne bojm muzik per hobi
kena pi e jan ardh n`qef RdT me L2F
nket grup nuk ka t`dyt secili eshte shef
kena plot shok nga grupet te tjera
kudo shkojne kto kuksjanet kallet atmosfera

ref..
u kall atmosfera nuk po m`shilet dera
femrat po vijn jo si heret e tjera e kejt sonte festoni me real for life gezoni hajt ka nje dolli a sot per ne e coni

Aferdita Demaku - U Kall Atmosfera

nusja del te dera u kall atmosfera po bajm mashallah qka po marrim na krushqit jan renis ja paskan msy shpis kur kan mrri n'mahall gjith para kan dal

ref: 2x

hajde o zoti shpis hajt krisja alltis bone flak e tim se e kem per gzim

me gzim jan tuj prit nusja n'tok ka zbrit e bukur pa hile buzt si trendafile kur nusja merr vallen e kalli mahallen me dhandrrin per krah mashallah mashallah

ref: 4x

hajde o zoti shpis hajt krisja alltis bone flak e tim se e kem per gzim
Më Shumë...