A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Here Andej Here Kendej

Live Video

Video Link

Leta & Bajram Gigolli - Here Andej Here Kendej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2012

2012-10-11T10:19:12

Më Shumë Nga

Bajram GigolliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Here Andej Here Kendej" kënduar nga Leta & Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta & Bajram Gigolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...