A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • E Kur I Mbusha 20 Vjet

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Filloreta Ismajli Leta - E Kur I Mbusha 20 Vjet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2015

2015-10-30T10:41:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kur I Mbusha 20 Vjet" kënduar nga Filloreta Ismajli Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...