A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Prej Sabahi Deri N Drek

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Filloreta Ismajli Leta - Prej Sabahi Deri N Drek


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T20:13:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Sabahi Deri N Drek" kënduar nga Filloreta Ismajli Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...