A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Leta - Trokit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2014

2014-05-28T15:00:01

Këngë e albumit:

"Krushqit Po Afrohen"


E kam dit se vjen nje dit,
kur ti me mu do te vish,
e kam dit se n'derren time,
nuk trokit serisht.
E kam dit se n'derren time,
nuk trokit serisht.

REF. 2x:
Trokit n'derre edhe nje here,
eja dhe me ben me vujt,
ma mir plaga jote,
se ilaq i tjeterkujt.

E kam dit se je i huaj,
edhe pse te kam pas xhan,
e kam ditur te verteten,
qe kur sma ke than.
E kam ditur te verteten,
qe kur sma ke than.

REF. 2x:
Trokit n'derre edhe nje here,
eja dhe me ben me vujt,
ma mir plaga jote,
se ilaq i tjeterkujt.

ma mir plaga jote,
se ilaq i tjeterkuj.


Ky tekst u dërgua nga Abdullah Mulaj
Më Shumë...