A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • A Po Shtrojm Qylym Te Kuq

Audio

Video Link

Leta - A Po Shtrojm Qylym Te Kuq


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2014

2014-07-19T18:00:04

Këngë e albumit:

"Krushqit Po Afrohen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Shtrojm Qylym Te Kuq" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...