A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Leta
  • Ja Nisa Dashnise

Audio

Video Link

Leta - Ja Nisa Dashnise


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2014

2014-07-19T18:00:04

Këngë e albumit:

"Krushqit Po Afrohen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Nisa Dashnise" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...